Su Jeti Kesim

ROBJET, kesim teknolojileri için özel olarak tasarlanmış su jeti kesim makineleri üreticisi ve ihracatçısıdır.

Hassasiyet ve dayanıklılığa odaklanan ROBJET, gelecekteki değişikliklere dayanabilecek güçlü bir gövde yapısına sahip su jeti kesim makineleri geliştirmiştir. Makineler, her seferinde mükemmel sonuçlarla yüksek hassasiyette kesim sağlamak üzere tasarlanmıştır.

ROBJET’in su jeti kesim makinelerinin en dikkat çekici özelliklerinden biri, üretimlerinde kullanılan yüksek kaliteli malzemelerdir. Ürünlerin uzun süreli kullanıma dayanabilmesini ve en üst düzeyde doğruluk sunabilmesini sağlamak için birinci sınıf bileşenler kullanır. Makineler, her bileşenin en yüksek kalitede olmasını sağlamak için sıkı üretim koşullarına uygun olarak üretilmektedir.

ROBJET su jeti kesim makineleri güçlü motorları ve yüksek basınç yeteneklerine sahiptir. Bu sayede en zorlu malzemeleri bile kolaylıkla kesebilirler. İster metal ister taş veya cam olsun, ROBJET su jeti merkezleri her seferinde verimli ve hassas kesimler yapabilmektedir.

ROBJET su jeti kesim ürünleri içerisinde yer alan Cutjet 3 Eksen Su Jeti CNC, Cutjet 5 Eksen Su Jeti CNC ve AQRO S50C Su Jeti Pompası ürünleri inceleyebilirsiniz.