Hakkımızda

ROBJET, profesyonel kadrosunun tecrübesi sayesinde 2011 yılında faaliyete başlamış, kısa sürede yükselmiş, ürün geliştirme ve üretim kabiliyetlerini artırmaya yönelik mühendis kadrosu ve makine yatırımlarını artırmıştır.

Güçlü kadrosu ve tesislerine eklenen CNC torna ve Freze Makineleri ile çalışmalarına hız veren ROBJET, Robotik Otomasyon ve CNC Kesim Ürünleri geliştirerek, ürün ailesine su jeti kesim çözümleri yanı sıra Fiber Lazer ve Freze Kesim çözümlerini de eklemiştir.

ROBJET, kesim teknolojisi için geliştirdiği CNC ve robotik çözümlerinde, sürekli iyileştirme ile daha ekonomik, hassas ve gelecekte olabilecek değişikliklerden etkilenmeyecek ürünler geliştirmeye devam eder.

%100 müşteri memnuniyetini hedefleyen ROBJET; ürünlerini, insan kaynağını, süreçlerini ve çevre kalitesini sürekli iyileştirmeye devam etmektedir.

ROBJET, uzmanı olduğu su jeti ve fiber lazer cnc işleme merkezleri imalatı, ihracatı yapmaktadır. Kaliteli ve yüksek know-how ile yedek parça üretimi ve servis hizmeti vermektedir.

İsveç, Almanya, Karadağ, Rusya ve İtalya’ ya su jeti pompası, yedek parçaları ihracatı yapmaktadır.

Vizyon

Her faaliyet alanında Türkiye’de lider olmayı, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen ve gelişen, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan yüksek kalitede ürünler üretmek, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlamak, toplumun gelişmesine ve ülke katma değerli ekonomide küresel bir şirket haline gelmesidir.

Misyon

Etkili, pazar ve müşteri odaklı çalışmamız ve sektörün her alanında hizmet vermeye hazır güçlü ve uzman bir ekip ile geliştirdiği sistemler, proje bazlı çalışmalar, iyileştirmeye yönelik profesyonel sistem çözümleri ve AR&GE çalışmaları, robot ve otomasyon sistemlerinde teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek müşterilerine ve çalışanlarına değer katmaktır.

GLOBAL SATIŞ AĞI

İSVEÇ

ALMANYA

KARADAĞ

RUSYA

İTALYA